Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
„Am fost cobaii lui Thomas Neubert”, dezvăluia Florin Gardoș despre metodele neamțului cu care a colaborat la FCSB. În cadrul podcastului GSP „2 la 1”, Neubert a clarificat subiectul: „Probabil a fost prea mult, dar nu preparatorul fizic ia toate deciziile”.
Neubert s-a întors de curând la FCSB, unde va lucra pentru a 4-a oară. Multe dintre performanțele obținute de roș-albaștri din 2012 încoace s-au legat de mandatele germanului la club. …
Neubert s-a întors de curând la FCSB, unde va lucra pentru a 4-a oară. Multe dintre performanțele obținute de roș-albaștri din 2012 încoace s-au legat de mandatele germanului la club. …
