Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
Unirea Slobozia a intrat în insolvență, la o lună după ce a retrogradat din Superliga în Liga 2.
Cererea clubului la Tribunalul Ialomița a fost admisă, iar Unirea Slobozia demarează procesul de creare a unui plan de reorganizare.
Oficialii echipei au comunicat că obiectivul pe termen lung e revenirea în Superliga, unde Slobozia a evoluat în ultimii doi ani. …
Cererea clubului la Tribunalul Ialomița a fost admisă, iar Unirea Slobozia demarează procesul de creare a unui plan de reorganizare.
Oficialii echipei au comunicat că obiectivul pe termen lung e revenirea în Superliga, unde Slobozia a evoluat în ultimii doi ani. …
