Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”
Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”
